Lani je Mladinski center Zagorje ob Savi gostil prvo potujočo Živo knjižnico in Društvo informacijski center Legebitra, v kateri smo lahko brali 10 zanimivih knjig. Nato smo se o izvajanju metode z navdušenjem učili od izkušene ekipe MKC Maribor.

Zato Vas tokrat vabimo na malce večjo Živo knjižnico in sicer v petek, 13. marca 2015, med 16. in 20. uro v Mladinski center Zagorje ob Savi, ko boste med drugim lahko brali ozdravljenega odvisnika od drog, geja, mlado županjo, muslimanskega duhovnika, aktivno upokojenko, osebo, ki je prebolela rada, udeleženca v resničnostnem šovu, otroka od alkoholika, new age raziskovalko,…

Zagorska Živa knjižnica nastaja v organizaciji Mladinskega centra Zagorje v sodelovanju z Društvom informacijski center Legebitra in ob podpori ameriške ambasade v Ljubljani.

Vljudno vabljeni!

Ekipa Žive knjižnice Zagorje

Oglejte si tudi dogodek na FB.